Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Talvipihapinnakisa 2020-2021

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Jouni Riihimäki Nokia, Leukaluut 49      
2. Kari Eischer Nokia, Kauniainen, Kartanonkuja 58 46      
3. Mikko ja Tiina Vuoristo Nokia, Siuro Tolpanahteenkatu 10 38      
4. Jarmo Koivisto Nokia, Lukkisalmi 36      
5. Juha Tuominen Ylöjärvi, Raattalantie 2 33      
6. Kalle Lindeman Sastamala,Uittomiehenk.5 32      
6. Anne Viitalaakso Rajalanraitti 71, Siuro 32      
8. Esko Antila Sastamala, Kiikoinen, Rautalahti 31      
8. Pentti Leppänen Ruovesi Murole Siillanmäentie 4 31      
10. Jarmo Lehtinen Tampere Viinikka 30      
10. Aleksanteri Mikkola Tampere, Korkinmäki 30      
10. Ilkka Kaita-aho Urjala, Nuutajärvi, Ryssänkalliontie 8 30      
13. Timo Syrjä Nokia Tervasuo 29      
13. Toivo Heikkinen Kangasala, Kuhmalahti, Nuurusniemi 29      
15. Timo Peltoniemi Orivesi, Onnistaipale, Myllyjärventausta 74 28 27    
15. Sari Lehtinen, Onni ja Keijo Rantanen Nokia, metsäruokinta 28      
15. Stina Pohjankorpi Urjala, Halkivaha 28      
15. Risto Salonen Lavajärvi 28      
19. Sari Lehtinen, Sanni, Onni ja Keijo Rantanen Nokia, Valkoseläntie 27      
20. Hakala Kari Miharinlammentie 6 26      
21. Timo Havimo Messukylä, Viiala 25      
22. Erja Tiihonen Ikaalinen, Kolkko 24      
22. Jari Mattila Nokia, Vahalahti 24      
24. Eila Smolander Orivesi Lyytikkälä Perkiö 23      
24. Heikki Kokkonen Vesilahti, Päivärinne 3 23      
26. Jaana Koskela Kangasala, Vehkajärvi 22      
26. Antero Alho Ylöjärvi, Siivikkala 22      
28. Ilkka Hakala Tampere, Pohtola 21      
28. Alpo Roikola Pälkäne Luopioinen Holja kotipiha 21      
28. Risto Syrjä Sastamala, Kangastie 140 21      
28. Jouni Riihimäki Tampere, SE-Hervanta 21      
32. Jenna Nousiainen Hämeenkyrö, Kyröspohja 20      
32. Jouko Lahtinen Vilppula 20      
32. Kirsti Suontaka-Jamalainen Pirkkala Sionkylä 20      
35. Juha Lehtinen Tampere, Pyynikki 19      
35. sirpa juvalainen ja kai varpukari Kangasala, Kuohunharjuntie 254 19      
37. Arto Uusitalo Vammala 17      
37. Aarne Ohtonen Juupajoki, Hyytiälä 17      
39. Jouni Raukola Solkikatu 8 Tampere 16      
39. Jukka T. Helin Tampere Uusikylä 16      
39. antti autere Tampere Tuohikatu 13 16      
39. Tuija Palonen Karikekatu, Tampere 16      
43. Kim Hietikko Tampere, Vehmainen 15      
43. Kirsi Hietaharju Tottijärvi 15      
43. Tuija Palonen Leporannantie, Ylöjärvi 15      
43. Jouko Lahtinen Vilppula 15      
43. Taru Montonen Tampere, Härmälä 15      
43. Hannu Kianen Tampere, Atala, Riihuhdankatu 1 15      
43. Teija Koskela Sastamala, Sävinkylä 15      
50. Margit, Marjo, Ilmo ja Ilkka Kaita-aho Ikaalinen, Vaho, Vahontie 146 14      
51. Martti Syrjä Tampere Annala 13      
51. Eero Sormunen Tampere, Annala, Pitkäniitynkatu 13      
53. Anna - Maija Rae Kaapelinkulma Valkeakoski 11      
54. Johanna Inomaa Parkano, Nyykooli 9      
54. Jukka T. Helin Orivesi Paavola 9      
56. Ilkka Porttikivi Tampere / Reuharinniemi 8      
57. antti autere Tampere Tuohikatu 13 1      
58. Jouni Raukola Solkikatu 8 Tampere 0      
58. Pirkko Huovila Pirkkala Seppä-Malmintie 9 0