Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Talvipihapinnakisa 2019-2020

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Kari Eischer Nokia, Kauniainen, Kartanonkuja 58 48      
2. Jouni Riihimäki Nokia, Leukaluut 39      
3. Mikko ja Tiina Vuoristo Nokia, Siuro Tolpanahteenkatu 10 37      
3. Anne Viitalaakso Rajalanraitti 71, Nokia 37      
3. Juha Tuominen Ylöjärvi Vahanta 37      
6. Sari Lehtinen, Onni ja Keijo Rantanen Metsäruokinta, Nokia 36      
6. Timo Syrjä Nokia, Kaukolankatu 23 36      
8. Jarmo Koivisto Nokia Lukkisalmi 35      
9. Ilkka Kaita-aho Urjala, Nuutajärvi, Ryssänkalliontie 8 33      
10. Jouko Metsälä Sastamala, Meskala 32      
11. Pentti Leppänen Ruovesi, Sillanmäentie 4 Murole 31      
11. Heidi Kallio-Vänskä Karkku, Sastamala 31      
13. Antero Alho Ylöjärvi/Siivikkala 30      
14. Esko Antila Sastamala/Kiikoinen, Rautalahti 29      
14. Jarmo Lehtinen Tampere Viinikka 29      
14. Kirsti Suontaka-Jamalainen Pirkkala/Sionkylä 29      
17. Risto Salonen Lavajärvi 28      
17. Timo ja Pirjo Peltoniemi Orivesi, Myllyjärventausta 74 28 28    
17. Sari Lehtinen, Sanni, Onni ja Keijo Rantanen Valkoseläntie, Nokia 28      
17. Toivo Heikkinen Kuhmalahti, Nuurusniemi 28      
21. Kalle Lindeman Sastamala, Uittomiehenk. 5 27      
22. Eila Smolander Orivesi Lyytikkälä Perkiö 26      
23. Raimo Innanmaa 37120 Nokia Kehonranta 25      
23. Helena Pesonen Ikaalinen, Varstakatu 7 25      
23. Jari Mattila Nokia, Vahalahti 25      
23. Aarne Ohtonen Juupajoki, Hyytiäläntie 38, 35500 Korkeakoski 25      
27. Juha Lehtinen Tampere, Pyynikki 24      
27. Ilkka Hakala Tampere, Pohtola 24      
27. Hanna ja Ville Laine Nokia 24      
27. Alpo Roikola Pälkäne Luopioinen Holja kotipiha 24      
27. Heikki Saarnio Sastamala Kaislakuja 4 24      
32. antti autere Tampere, Hallila, Tuohikatu 13 23      
32. Taru Montonen Tampere, Lepolantie 22 23      
32. jouko.lahtinen Vilppula Sipilä 23      
35. Jouni Riihimäki Tampere, Jalmari Finnen katu 20 22      
35. Harri Mäkinen Lempäälä, Haurala 22      
35. Aleksanteri Mikkola Veisu 22      
38. Kim Hietikko Tampere Vehmainen 20      
38. Jukka Heiniö Tampere Ikuri 20      
38. Jenna Nousiainen Hämeenkyrö, Kyröspohja 20      
38. Jukka T. Helin Tampere Uusikylä 20      
38. Sirpa Juvalainen ja Kai Varpukari Kuohunharjuntie 254, Kangasala 20      
43. Hannu Kianen Tampere, Atala, Riihuhdankatu 1 19      
43. Tero Laaksonen Sienitie 6, Ylöjärvi 19      
43. Tuomo Laakso Mutala, Ylöjärvi 19      
46. Jukka T. Helin Orivesi Paavola 16      
47. Tuija Palonen Ylöjärvi, Takamaa 15      
47. Martti Syrjä Tampere Annala 15      
47. Ville Mäntysaari Ylöjärvi, Haavisto 15      
47. Kalle Leponiemi Vesilahti 15      
51. Kari Hakala Miharinlammentie 6 14      
51. Kirsti Leponiemi Vesilahti 14      
53. Tuija Palonen Tampere Hallila 13      
53. Jorma Siukonen Leena Siukonen Orivesi Kultahipuntie 13 13      
53. Ilkka Porttikivi Tampere / Reuharinniemi 13      
56. Anna-Maija Rae Valkeakoski Kaapelinkulma 12      
56. Pily varasto Lempäälä, Kannistontie 124 12      
56. Marjo Kaita-aho Ikaalinen, Vaho 12      
59. Sari Suomi Nokia, Harjuniitty, työtuoli 10      
60. Teija Koskela Sastamala, Sävi 9      
61. Johanna Inomaa Nyykooli, Parkano 6      
62. Mikko Vuorinen Ilvespuisto, Tampere 2 2    
63. Jorma ja Leena Siukonen Orivesi Kultahipuntie 13 0